آغاز مهلت دریافت آثار داستانی مسابقه‌ی داستان‌نویسی گمانه‌زن ۱۳۸۹

دبیرخانه‌ی جایزه‌ی هنر و ادبیات گمانه‌زن افتخار دارد آغاز مهلت دریافت آثار «مسابقه‌ی داستان‌نویسی گمانه‌زن ۱۳۸۹» را اعلام کند. همان طور که پیش‌تر اعلام شده است، مهلت دریافت آثار از ۱ شهریور تا ۱ آبان ماه ۱۳۸۹خورشیدی در نظر گرفته شده است. این مهلت با توجه به تقویم اجرایی جایزه قابل تمدید نخواهد بود.

آثار خود را می‌توانید از طریق آدرس پست الکترونیک contest89[at]sffaward[dot]ir ارسال فرمایید. این آدرس فقط در دوران برگزاری مسابقه معتبر بوده و ارسال به آن به منزله‌ی شرکت در مسابقه‌است. لطفاً هنگام ارسال به شرایط مسابقه توجه فرمایید. گزیده‌ای از این شرایط در زیر آمده است. برای آگاهی از سایر شرایط به اطلاعیه‌های قبلی همین وب‌گاه مراجعه فرمایید.

تکرار شرایط مسابقه
۱- موضوع آثار آزاد است، اما باید حتماً در حیطه‌ی داستان‌های گمانه‌زن (فانتزی، علمی‌تخیلی و وحشت) یا به صورت تلفیقی نوشته شده باشد.
۲- آثار نباید فن‌فیکشنی از داستان‌های دیگر باشد.
۳- هر اثر برای شرکت در مسابقه طبق تعریف داستان کوتاه باید بیشینه حجم پانزده هزار کلمه و کمینه حجم دو هزار کلمه را برآورده سازد.
۴- آثار ارسالی در حال حاضر تنها در قالب فایل‌های نرم‌افزارهای واژه‌پرداز (MS Word و یا OpenOffice) مورد قبول هستند. در صورت تغییر قالب‌های مورد پذیرش، این موضوع از طریق همین مرجع اعلام خواهد شد.
۵- رعایت شیوه و اصول نگارش در رأی هیأت‌داوران تأثیرگذار خواهد بود.
۶- هر نویسنده می‌تواند تا پنج اثر خود را در مسابقه شرکت دهد.
۷- ارایه‌ی نام و نام‌خانوادگی و پست الکترونیکی معتبر در هنگام ارسال آثار توسط نویسنده الزامی بوده و بدیهی است آثاری که بدون نام ارسال شوند، مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.
۸- آثار ارسالی محدودیتی از لحاظ نشر در رسانه‌های دیگر (دیجیتالی و یا کاغذی) نداشته و محدودیت اعمالی فقط درباره‌ی زمان نشر در سال ۱۳۸۹ خورشیدی می‌باشد.